Оплата, доставка та повернення товару

Оплата товару

Оплатити замовлення можна за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard.

Опрацювання та відправлення замовлень відбувається в робочі дні.

Опрацювання замовлень, оформлених в суботу та неділю, а також в святкові вихідні відбувається на наступний робочий день.

 

Доставка товару

Доставка здійснюється сервісом доставки Нова пошта за рахунок покупця та за попередньої сплати покупцем за товар.

Терміни доставки залежить від сервісу доставки.

При отриманні замовлення у відділенні Нова пошта Ви повинні мати при собі паспорт та номер експрес-накладної (ЕН), отриманий від продавця.

Замовлення доставляються тільки по Україні.

Зберігання посилки у відділенні Нової Пошти відбуватиметься за правилами перевізника, а після закінчення стандартного безкоштовного терміну зберігання замовлення, яке не було отримане покупцем, буде повернуто продавцю.

Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень в присутності працівника служби доставки. Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень при отриманні у відділенні перевізника. У разі виявлення пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.

 

Повернення товару

Поверненню не підлягають товари належної якості, зазначені в Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172. (друкована продукція, аудіо та відеоносії інформації).

У разі виявлення поліграфічного браку в товарі: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, перевернуті щодо обкладинки сторінки, розмазування фарби. У випадки виявлення такого роду недоліків, за покупцем залишається право повернути продавцю раніше придбаний товар протягом 14 днів з моменту отримання товару. Звертайтеся до нас за електронною адресою zakaz@vnaprint.ua для вирішення проблеми підтвердивши наявність браку за допомогою фотографії, вказавши ім’я та прізвище покупця, а також номер телефону для зв’язку.